5 sekund…

0

Czy ktoś zastanawiał się, co by było gdyby na 5 sekund na Ziemi zabrakło tlenu? Niby niewiele – 5 sekund. Wiele osób potrafi wstrzymać oddech na znacznie dłużej. Co się więc złego może wydarzyć z Ziemią?

Naukowcy są pewni, że podczas tych 5 sekund bez tlenu na Ziemi – wyparowałyby wszystkie oceany… Nagły spadek ciśnienia spowodowałby „eksplozję” bębenków w uszach u wszystkich ssaków. Jakby tego było mało, skorupa Ziemska zapadłaby się ponieważ w 40% zbudowana jest z tlenu.


Jednym słowem Armagedon. Koniec.

A jaki jest możliwy scenariusz wydarzeń, gdy korzystamy z komputerów, tabletów czy telefonów bez ochrony antywirusowej? Co się może wydarzyć, gdy ufni (ja dodałbym jeszcze w tym miejscu naiwni – bez obrazy)i zaciekawieni  „serfujemy” w Internecie szukając wiedzy, inspiracji czy rozrywki?

Skutki takiej niefrasobliwości mogą być iście dantejskie! Ktoś podejrzy nasze hasła, loginy i buum. Haker,aby nas okraść potrzebuje znacznie mniej niż 5 sekund…

Na koniec dnia zawsze coś tracimy. Głównie pieniądze. Często oszczędności całego życia. Świat wali nam się wtedy na głowę… Każdy z nas zna takie przypadki. Ja znam takie przypadki…

Wszyscy wiedzą, że prewencja jest tańsza niż leczenie. Znacznie tańsza i o wiele zdrowsza. Korzystanie w oprogramowania antywirusowego jest dziś koniecznością. Taką samą jak wymiana opon na zimowe przed rozpoczęciem sezonu.

Jeśli lubisz ryzyko „rosyjskiej ruletki” to nic tu po mnie. Ale jeśli szanujesz swoje zdrowie i pieniądze to przyjrzyj się naszym rozwiązaniom. Nasze oprogramowanie zapewni Ci bezpieczeństwo przed wszystkimi znanymi w sieci zagrożeniami.

Odwiedź nas na www.avg.pl

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.