Duża aktualizacja wersji konsumenckich AVG

0

Kilka dni temu pojawiła się nowa, duża aktualizacja wersji konsumenckich AVG: AVG Ultimate i AVG Internet Security Unlimited.

Aktualizacja dotyczy rozbudowy ochrony wersji FREE, zwiększenie ochrony danych prywatnych, bankowości, płatności i zabezpieczenia przed ransmoware w wersji Internet Security oraz lepszym interfejsem i dwoma rozwiązaniami znajdującymi się w AVG PC TuneUp.

Szczegółowy opis aktualizacji znajduje się tutaj >>>

Odpowiedzi na najczęstsze pytania klientów.

Przygotowałem krótki FAQ, który może pomóc w odpowiedziach na najczęstsze pytania klientów:

 • Czy muszę pobierać nową wersję programu? 

  Aktualizacja dokona się automatycznie przy połączeniu z internetem. Nic nie trzeba pobierać, ani instalować na nowo.

 • Czy wersja jest dostępna po polsku? 

  Tak, wersja jest dostępna w pełni w polskiej wersji językowej.

 • Czy to oznacza, że jest to seria programów 2017? 

  AVG zrezygnowało z oznaczenia produktów konsumenckich numeryczną datą roczną. Jest to nowa, potężna aktualizacja, która poprawia bezpieczeństwo i jakość pracy programów.

 • Czy aktualizacja dotyczy też wersji TuneUp i Internet Security?

  Obecnie aktualizacja dotyczy wyłącznie programów do ochrony domu, bez limitu stanowisk. Internet Security i PC TuneUp zostaną zaktualizowane później.

Gdybyście mieli dodatkowe pytania – proszę o kontakt z opiekunem handlowym CORE lub zadanie pytania bezpośrednio tu pod wpisem.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.