Aktualizacja konsoli administracyjnej AVG Business do AVG Business Cloud

0

Konsola administracyjna AVG Business wymaga aktualizacji do wersji AVG Business Cloud. Prosimy o poinformowanie swoich klientów, by mogli zaktualizować to narzędzie i skorzystać z rozbudowanych funkcji Business Cloud.

Aktualizacja jest konieczna, ponieważ konsola AVG Business zostanie pod koniec roku wycofana z oferty AVG i przestanie otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną. Zastąpi ją konsola AVG Business Cloud z nowym interfejsem, wzbogacona o dodatkowe funkcje, m.in.: scentralizowany pulpit nawigacyjny, możliwość wdrażania za pomocą linków i poczty e-mail oraz zdalną konfigurację usług.

Aktualizację konsoli można wykonać zdalnie. Instrukcja jak to zrobić krok po kroku znajduje się na tej stronie (informacje w języku angielskim). Na YouTube dostępny jest również film instruktażowy z polskimi napisami film instruktażowy z polskimi napisami.

Film instruktażowy:

Informacje o sposobie aktualizacji konsoli można również znaleźć na brandbox, gdzie docelowo znajdą się wszystkie materiały promocyjne dla partnerów CORE (są w trakcie przenoszenia).

Prosimy o przesłanie poradnika swoim klientom, by mogli dokonać aktualizacji. W razie pytań zachęcamy do skontaktowania się ze swoimi opiekunami handlowym CORE.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.