Aktualnie wydane funkcje i ulepszenia Avast i AVG

0

Import i eksport zasad

Wspaniała wiadomość — Avast Business Hub i AVG Cloud Management Console umożliwiają teraz importowanie i eksportowanie zasad. Wielu naszych partnerów prosiło o tę funkcjonalność i mamy nadzieję, że wdrożenie tej funkcji ułatwi wykonywanie niektórych zadań. Oto przykłady sytuacji, w których uważamy, że jest to przydatne funkcjonalnie:

  • Gdy potrzebujesz wykonać kopię zapasową bieżącej konfiguracji zasad, aby móc do niej wrócić później, aby sprawdzić lub zweryfikować konfigurację
  • Aby łatwo skopiować politykę z jednej konsoli do drugiej; na przykład podczas zakładania nowego konta klienta
  • Aby łatwo przenosić zasady z jednej konsoli do drugiej (np. z konsoli AVG Cloud Management do Avast Business Hub), na wypadek, gdybyś zdecydował się je przenieść
  • I więcej

Wyeksportowany plik jest szyfrowany i chroniony hasłem, aby uniemożliwić innym dostęp do konfiguracji zabezpieczeń lub haseł przechowywanych w zasadach. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tymi artykułami bazy wiedzy: Avast Business Hub i AVG Cloud Management Console.

Nadchodzące/planowane funkcje i ulepszenia, które zostaną wydane

Ulepszenia dziennika kontroli

W ciągu ostatnich kilku miesięcy kontynuowaliśmy wprowadzanie ulepszeń zarówno w naszych dziennikach kontroli Avast Business Hub, jak i AVG Cloud Management Console. W miarę postępów planujemy dalsze ulepszanie tej funkcji poprzez dodawanie jeszcze większej liczby zdarzeń kontrolnych do dzienników kontrolnych w celu odzwierciedlenia informacji o działaniach użytkowników i systemu. Dzienniki kontroli można znaleźć w sekcji Raporty w Business Hub lub w konsoli AVG Cloud Management Console. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tymi artykułami bazy wiedzy: Avast Business Hub i AVG Cloud Management Console.

Ochrona zachowań dla serwerów z systemem Windows

W nadchodzących miesiącach planujemy udostępnić możliwość korzystania z komponentu Behavior Shield na serwerach z systemem Windows zarówno dla rozwiązań biznesowych Avast, jak i AVG. Dzięki temu ulepszeniu będziesz mógł zapewnić ochronę serwerów swoich klientów, monitorując procesy w czasie rzeczywistym, aby pomóc w wykrywaniu podejrzanych plików na podstawie ich podobieństwa do innych znanych cyberzagrożeń, tak jak używają ich obecne urządzenia z systemem Windows ten składnik, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.