Co ty wiesz o bezpieczeństwie w sieci [ankieta dla klientów]

0

Na stronie Trybu Awaryjnego umieściliśmy ankietę dla użytkowników indywidualnych. Jej tematyką jest bezpieczeństwo w sieci.

Ankieta składa się z 20 pytań dotyczących m.in. polityki haseł, zabezpieczenia komputera przed wirusami, spamem i ransomware oraz bezpiecznego logowania. Zachęcamy do udostępnienia jej swoim klientom. Jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 2 minuty.

Ankieta nie jest jedynie quizem, ale ma również funkcje edukacyjne. Po udzieleniu odpowiedzi klient otrzymuje informację zwrotną, w której znajduje się wytłumaczenie, dlaczego dane działanie jest ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa.

Kwestionariusz porusza najważniejsze zagadnienia, z którymi może zetknąć się każdy użytkownik indywidualny i jest podpowiedzią na co należy zwracać uwagę. To swoiste kompendium wiedzy o cyberbezpieczeństwie, przedstawione w ciekawej formie i… doskonała okazja by przypomnieć się swoim klientom!

Zachęcamy do udostępniania!

Tutaj znajduje się link, który można wysłać klientom.

Tutaj znajduje się link bezpośrednio do ankiety.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.