Wypełnij ankietę CORE i daj nam znać jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz

0

W najbliższych miesiącach ruszamy z kilkoma atrakcyjnymi programami wsparcia, przygotowanymi specjalnie dla partnerów CORE.

Jeżeli sprzedajesz oprogramowanie AVG poświęć kilka chwil i wypełnij poniższą ankietę, tak byśmy wiedzieli na czym mamy się skoncentrować:

KLIKNIJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ >>> 

Niżej znajdziesz krótki opis poszczególnych podpunktów

1. Przygotowania mailingów informacyjnych z logo firmy – przygotujemy krótkie, informacje e-mail, które będziesz mógł rozesłać do swoich klientów. Informacje będą zawierać Twoje logo, mogą zawierać proste porady/informacje dotyczące komputerów i bezpieczeństwa.

2. Instrukcje instalacji programów w formie PDF – klienci bardzo często zwracają się do Ciebie z tymi samymi pytaniami. Możemy przygotować krótkie artykuły informacyjne, na których znajdzie się logo Twojej firmy, które pomogą im się uporać z najczęstszymi problemami.

3. Webinaria techniczne dotyczące usuwania zagrożeń – webinaria, prowadzone przez zewnętrznych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa, które poszerzą Twoją wiedzę i dostarczą rozwiązań dotyczących usuwania najczęstszych problemów związanych z zawirusowaniem komputerów.

4. Webinaria dotyczące zagrożeń dla klientów – krótkie, kilkudziesięciminutowe spotkania, organizowane specjalnie dla Twoich klientów, w trakcie których przybliżymy wybraną tematykę zagrożeń komputera.

5. Artykuły na Twoją stronę internetową – Twoja strona świeci pustkami i chciałbyś, by znalazły się na niej aktualne treści dotyczące bezpieczeństwa? Przygotujemy je dla Ciebie.

6. Materiały video związane z tematyką bezpieczeństwa IT – w formie krótkich 2-3 minutowych prezentacji, które możesz przesyłać klientom. Gotowe i ładnie przygotowane wideo jako całościowe nagranie.

7. Drukowane ulotki – jeżeli wolisz docierać do klientów tradycyjną drogą i wręczać im drukowane ulotki zawierające tipy i porady, zaprojektujemy je i wyślemy do Ciebie.

8. Konkursy i nagrody dla klientów – jeżeli najlepszą formą „nagradzania” klientów są konkursy, przygotujemy dla Ciebie specjalne zestawy nagród (atrakcyjne gadżety, programy) i pomożemy ustalić fabułę.

KLIKNIJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ >>> 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.