Nowość w rodzinie AVG i Avast – program AntiTrack

0

Program AntiTrack jest nowością wśród programów AVG i Avast. Jego zadaniem jest utrudnienie śledzenia aktywności w Internecie, ochrona prywatności i zabezpieczenie przed tworzeniem profilu użytkownika online. To program przydatny każdemu, kto nie chce by informacje o nim i dane wrażliwe były zbierane podczas korzystania z sieci.

Funkcje AntiTrack

Anti Track działa na pięciu płaszczyznach:

  1. Ostrzega użytkownika, że strona na którą wchodzi zbiera o nim informacje
  2. Blokuje śledzenie użytkownika, uniemożliwiając stworzenie jego cyfrowego profilu
  3. Tworzy fałszywe tropy, pokazując stronom inne informacje niż prawdziwe (nie pozwala np. monitorować jakiego rodzaju produkty były przeglądane w sklepie)
  4. Usuwa pliki cookies i inne narzędzia śledzące
  5. Blokuje reklamy ukierunkowane, wyświetlane na podstawie aktywności użytkownika online.

Dlaczego warto mieć AntiTrack?

AntiTrack ogranicza ilość informacji prywatnych udostępnianych online, ponieważ blokuje pobieranie ich przez niektóre witryny. Mowa nie tylko o zainteresowaniach, ustawieniach przeglądarki czy urządzeniach, ale również o danych wrażliwych, takich jak informacje medyczne czy historia korzystania z bankowości online. Wpływa to również na bezpieczeństwo, zmniejszając ryzyko wycieku prywatnych informacji (im mniej firm je ma, tym mniejsza szansa na ich ujawnienie).

Dzięki jego działaniu można także uniknąć przepłacania za zakupy w sklepach internetowych. Nie zawyżają one cen na interesujące wcześniej użytkownika produkty, bo nie mają takich danych.

Program jest dostępny z licencją dla domu (AVG AntiTrack lub Avast AntiTrack) lub dla firmy (AVG AntiTrack).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z opiekunem.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.