Rewelacyjne wyniki antywirusów AVG i Avast na urządzeniach z systemem Android!

0

Smartfony mają coraz więcej funkcji, dzięki którym stają się podręcznym „centrum dowodzenia”. Komórka nie służy już tylko do wykonywania połączeń telefonicznych, ale pozwala również pozostawać online przez cały czas, rejestrować aktywności, fotografować, nawigować, nagrywać i płacić w sklepie. Musi więc być dobrze chroniona, bo to kopalnia danych dla hakerów!

Zabezpieczenie smartfonów wymaga jednak całkiem innego podejścia niż w przypadku komputerów. Program antywirusowy nie może obciążać telefonu (bo nie ma on wiele wolnych zasobów), a także musi działać szybko i skutecznie.

Programy AVG i Avast spełniają te kryteria. W teście AV-TEST prowadzonym pod koniec ubiegłego roku zdobyły pierwsze miejsce we wszystkich kategoriach. Oceniano skuteczność wykrywania złośliwego oprogramowania (jak również ilość fałszywych alarmów), funkcjonalność i wydajność. W każdym z tych obszarów Avast Mobile Security i AVG Antivirus Free otrzymały najwyższą ocenę: 6 punktów na 6 możliwych.

Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie AV-TEST.

Ochronę smartfonów umożliwiają również programy w licencji na 10 stanowisk:

Wszystkie te programy można zamawiać u opiekunów handlowych. Zachęcamy też do udostępnienia tej informacji swoim klientom. Niech i oni wiedzą, że są chronieni najlepiej jak to możliwe!

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.