Antywirusy Avast i AVG zwyciężają w najnowszym rankingu AV-TEST

1

Avast Free Antivirus oraz AVG Internet Security ponownie okazały się najlepsze w rankingu renomowanego laboratorium AV-TEST, które sprawdza skuteczność działania dostępnych na rynku antywirusów. Tylko 5 rozwiązaniom udało się zdobyć maksymalną liczbę punktów.

AV-TEST weryfikuje skuteczność testowanego oprogramowania w trzech kategoriach. Badacze sprawdzają stopień ochrony przed najnowszymi wirusami i zagrożeniami, analizują wpływ antywirusa na prędkość działania systemu oraz kontrolują, w jakim stopniu oprogramowanie jest uciążliwe dla użytkownika, zgłaszając np. fałszywy alarm.

W każdej z tych kategorii zarówno darmowy Avast Free Antivirus, jak i płatny AVG Internet Security, którego roczna licencja to koszt zaledwie 119 zł, uzyskały maksymalny wynik. Produkty znanych producentów okazały się najlepsze spośród wszystkich 16 testowanych antywirusów, zawstydzając swoją skutecznością droższe rozwiązania konkurencji.

Więcej o rankingu AV-TEST i metodologii testu można przeczytać tutaj.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Jeden komentarz

  1. Pingback: Avast, AVG i Norton z nagrodą dla najlepszych antywirusów 2023 roku - Blog Resellerski AVG

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.