Avast dla Linux – nowy program w ofercie

0

Nowość w ofercie programów Avast! Jeden z naszych najlepszych antywirusów dla biznesu jest teraz dostępny również w wersji dla systemów Linux.

 

Podstawowe informacje – najważniejsze funkcje

Avast Business Antivirus dla Linux to aplikacja, która pomaga zabezpieczyć systemu Linux przed złośliwym oprogramowaniem. Chroni systemy plików na serwerach Samba i NFS, przeprowadza skan rdzenia systemu, a w razie wykrycia wirusa zgłasza go w osobnym wierszu.

Jego zaletą jest regularne, dwutorowe aktualizowanie bazy wirusów. Skrypt powłoki dostarczany przez Avast zapewnia obsługę bazy VPS – sprawdzanie nowych danych, pobieranie ich i instalowanie. Możliwa jest również aktualizacja strumieniowa, polegająca na stałym połączeniu z chmurą Avast i natychmiastowym wdrażaniu wszystkich udostępnionych poprawek.

Obsługiwane systemy operacyjne

Avast Business Antyvirus obsługuje systemy operacyjne w wersjach CentOS 7, Debian 8, Red Hat Enterprise Linux 7.4 oraz Ubuntu LTS 16.04 i nowsze. W pakiecie są komponenty DEB dla Linux Debian (Ubuntu) i RPM dla RedHat/SUSE.

Więcej informacji i specyfikacje techniczne są dostępne na tej stronie.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.