Avast, AVG i Norton z nagrodą dla najlepszych antywirusów 2023 roku

0

Renomowane laboratoria testowe AV-TEST i AV Comparatives przyznały nagrody dla najlepszych antywirusów 2023 roku. Produkty od Avast, AVG i Norton zdominowały tegoroczne zestawienie, zwyciężając w wielu kategoriach.

AV-TEST zajmuje się skrupulatnym weryfikowaniem skuteczności oprogramowania antywirusowego od wielu lat. Tegoroczne rozdanie nagród to efekt ponad 550 laboratoryjnych testów przeprowadzonych w 2023 roku. Na wyróżnienie mogły zasługiwać wyłącznie te produkty, które na przestrzeni całego roku odznaczały się najwyższą skutecznością nie tylko ochrony antywirusowej, ale również użyteczności i wydajności.

Avast, AVG i Norton zwyciężają w rankingach AV-TEST

Tegoroczne nagrody w wielu kategoriach zostały zdominowane przez produkty od Avast, AVG i Norton. Rozwiązania tych firm okazały się być najlepsze zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i w sektorach biznesowych, zapewniając skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.

Nagroda AV-TESTZwycięzcy
Najlepszy antywirus dla użytkowników indywidualnychAvast Free Antivirus
AVG Internet Security
Norton 360
Najlepszy antywirus dla firmAvast Ultimate Business Security
Najlepszy antywirus na macOS dla użytkowników indywidualnychAvast Security
AVG Antivirus

Skuteczność potwierdzona przez AV Comparatives

Wyjątkowa skuteczność oprogramowania Avast i AVG została także potwierdzona przez niezależne laboratorium testowe AV Comparatives, które również przyznało własne nagrody za 2023 roku.

Wspomniane narzędzia otrzymały najwyższe wyróżnienia m.in. w kategoriach najlepszej ochrony przed malware i w teście ochrony w rzeczywistych warunkach, co przełożyło się na ogólne wyróżnienie najwyżej ocenianych produktów w 2023 roku.

Nagroda AV ComparativesZwycięzcy
Najwyżej oceniany produkt w 2023Avast
AVG
Test ochrony w rzeczywistych warunkachAvast – złoty medal
AVG – złoty medal
Ochrona przed malwareAvast – złoty medal
AVG – złoty medal

Więcej o nagrodach przyznanych przez AV-TEST i AV Comparatives można przeczytać tutaj.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.