Avast Business Pro Plus w czołówce najlepszych programów antywirusowych dla biznesu!

0

AV-TEST Institute opublikował wyniki testów sprawdzających popularne antywirusy. Kryteriami oceny była niezawodność, wydajność oraz wpływ na działanie systemu. Avast Business Pro Plus (wersje 19.6 i 19.7) po raz kolejny uplasował się w czołówce, zyskując certyfikat TOP PRODUCT.

Rewelacyjne wyniki AVAST w badaniach AV-TEST

AV-TEST jest niezależnym laboratorium badawczym, które zajmuje się cyberbezpieczeństwem, m.in. analizowaniem skuteczności programów antywirusowych w kontakcie z realnymi zagrożeniami.

Wyniki ostatnich badań z września i października 2019 potwierdzają wysoką klasę antywirusów Avast dla biznesu. Business Antivirus Pro Plus otrzymał najwyższą możliwą ocenę (6 pkt.) w zakresie bezpieczeństwa i wpływu na pracę systemu. Wydajność oceniono na 5,5 pkt.

Tak wysoka ocena wynika z kompleksowej ochrony jaką zapewniają produkty Avast. „Avast Business Antivirus Pro Plus wykazało się perfekcyjną efektywnością w zatrzymywaniu ataków zero-day, powstrzymało także 99,4% szkodników malware wykrytych w ciągu ostatnich czterech tygodni.

 

Źródło: https://www.av-test.org/en/antivirus/business-windows-client/windows-10/october-2019/

Pełne wyniki dostępne są na: https://www.av-test.org/en/antivirus/business-windows-client/windows-10/october-2019/.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.