Poznaj Avast Business Remote Control

0

Z radością informujemy o oficjalnym wprowadzeniu naszej najnowszej usługi w Konsoli Zarządzania Avast Business: usługa Remote Control. Usługa Remote Control umożliwia połączenie się, uzyskanie dostępu i pomoc techniczną z dowolnego miejsca na świecie.

Avast Business Remote Control umożliwia administratorom IT udzielenie natychmiastowego zdalnego wsparcia użytkownikom w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki temu narzędziu, administratorzy IT mogą szybko i bezpiecznie połączyć się z urządzeniem użytkownika, uzyskać dostęp do plików i aplikacji oraz pomóc w rozwiązywaniu problemów w czasie rzeczywistym – oszczędzając zarówno czas jak i pieniądze.

Korzystając z usługi Remote Control administratorzy mogą zapewnić natychmiastowe zdalne wsparcie dla klientów, którzy ze względu na Covid-19 pracują z domu lub dowolnego innego miejsca, dbając o wspólne bezpieczeństwo i zapobiegając rozprzestrzenianiu się wirusa.

Połącz się, uzyskaj dostęp i udziel pomocy – gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z bezpłatnego dostępu do podstawowej wersji Remote Control z ograniczoną liczbą sesji i czasem ich trwania. Jeśli potrzebujesz dodatkowych sesji, bez limitu ilości oraz czasu ich trwania, będziesz miał możliwość aktualizacji usługi do wersji Premium w konsoli. W poniższej tabeli przedstawiamy różnice pomiędzy wersją podstawową a wersją Premium usługi.

Wersja podstawowa: Basic Remote Control

Bezpłatna z dowolnym programem antywirusowym Avast Business

Wersja: Premium Remote Control

Od 232 zł/miesięcznie

Liczba sesji na miesiąc 5 Bez limitu
Czas trwania sesji w minutach 5 Bez limitu
Liczba sesji równoległych

(Liczba urządzeń, do których można podłączyć się w tym samym czasie)

1 1 lub bez limitu

 

Liczba administratorów & urządzeń Bez limitu Bez limitu

 

Pełna lista funkcjonalności i opcji jest dostępna tutaj.

Czy jesteś gotowy by wypróbować nową, bezpłatną usługę Basic Remote Control?

Wystarczy, że wykonasz poniższe proste kroki:

  • Zaloguj się do konsoli Avast Business Multi-Tenant Management Console.
  • Przejdź do strony Konto > Subskrypcja i upewnij się, że usługa Basic Remote Control jest włączona.
  • Przejdź do strony urządzeń klientów
  • Włącz funkcję Basic Remote Control dla urządzeń, z którymi chcesz się połączyć zdalnie.
    • Jeśli usługa Basic Remote Control nie jest zainstalowana, kliknij na symbol + obok urządzenia i kliknij na przycisk instalacji obok BRC.
  • Kliknij na przycisk „Połącz”.

Uwaga: Basic Remote Control jest teraz dostępna jako opcja konfiguracji instalatora podczas pobierania pliku instalatora.

Potrzeba zdalnego wsparcia będzie zapewne coraz większa w najbliższej przyszłości. To dobry czas, aby zainwestować w odpowiednie narzędzia, które umożliwią Twoim klientom dostęp do najbardziej efektywnego wsparcia technicznego.

Źródło: https://blog.avast.com/avast-business-remote-control-announcement-avast

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.