Nowość dla małych firm! Avast Business Antivirus Small Office!

0

Prezentujemy nowość, która pojawiła się w ofercie Avast dla małych firm. To pakiet Avast Business Antivirus Small Office, specjalnie przygotowany z myślą o przedsiębiorcach i niewielkich biznesach. Zapewnia pełną ochronę, łącząc w sobie funkcje klasycznego antywirusa z dodatkowymi narzędziami.

Funkcje Avast Business Antivirus Small Office

Pakiet Small Office zawiera skaner antywirusowy, chroniący przed atakami z wykorzystaniem złośliwego oprogramowania. Wzbogacono go o zaawansowaną ochronę poczty (filtr anty-spam, skanowanie otwieranych plików), przeglądarki (analiza certyfikatów i oryginalności stron www) oraz sieci Wi-Fi. Skan całościowy pomaga monitorować stan ochrony komputera i potencjalne luki, a firewall chroni przed atakami z zewnątrz.

Pełne informacje o narzędziach pakietu Small Office można znaleźć na AVtrade.pl.

Pakiet Avast Business Small Office powstał z myślą o mniejszych firmach, które chcą chronić do 10 stanowisk bez ponoszenia wysokich kosztów ochrony. Jego cena jest o 40% niższa od kosztów standardowych rozwiązań. Można go instalować i na komputerach, i na serwerach.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie AVtrade lub bezpośrednio u opiekuna handlowego.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z opiekunem.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.