Avast Business w sektorze edukacyjnym i udział CORE w XII Kongresie TIK w edukacji

0

5-6 października 2023 r. w Toruniu odbył się XII Kongres TIK w edukacji, na którym przedstawiciele administracji publicznej odpowiedzialni za organizację oświaty omawiali kluczowe dla sektora zagadnienia. Jednym z nich było cyberbezpieczeństwo placówek oświaty, a prelegentem był przedstawiciel firmy CORE.

Podczas kongresu debatowano m.in. na temat zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją i tworzeniem stron internetowych dla szkół. Wiele uwagi poświęcono też cyberbezpieczeństwu.

Swoją prelekcję na temat tego, jak chronić placówki oświatowe przed utratą danych osobowych, atakami ransomware i innymi współczesnymi cyberzagrożeniami, wygłosił Robert Wach, dyrektor handlowy w firmie CORE, która jest oficjalnym dystrybutorem produktów marek Norton, Avast i AVG w Polsce.

Podczas swojego panelu przedstawiciel CORE podkreślił istotną rolę oprogramowania antywirusowego w ochronie szkoły przed cyberzagrożeniami. Przedstawił zastosowanie Avast Business i AVG AntiVirus Business, czyli oprogramowania zaprojektowanego z myślą o sektorze biznesowym i edukacyjnym.

Więcej na temat samego wydarzenia można przeczytać tutaj.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.