Nowość w rodzinie Avast – program Avast CleanUp w wersji Multidevice

0

Avast CleanUp Multidevice jest programem do oczyszczania, przyspieszania i optymalizowania pracy komputerów i smartfonów. Wersja Multidevice, dostępna w wakacyjnej promocji, pozwala w ramach jednej licencji chronić aż 10 różnych urządzeń.

Avast CleanUp jest rozwiązaniem przydatnym w każdym domu. Jego najważniejsze funkcje to dbałość o utrzymanie urządzenia w dobrej kondycji oraz optymalizacja wykorzystania jego zasobów. CleanUp zapewnia:

  • zaawansowane porządkowanie dysku lub pamięci smartfona, poprzez usunięcie niepotrzebnych lub zdublowanych plików
  • wyczyszczenie przeglądarki z bezużytecznych pasków narzędzi i wtyczek
  • optymalizację pracy systemu dzięki oczyszczeniu rejestru Windows i wyłączenie nieużywanych programów pracujących w tle
  • przyspieszenie pracy urządzenia przez hibernację nieużywanych aplikacji

Korzystanie z CleanUp jest szczególnie polecane przy starszych komputerach i telefonach – tam, gdzie nagromadziło się wiele zbędnych plików. Jednocześnie regularne uruchamianie go pozwala zapobiegać takim sytuacjom i utrzymać wysokie osiągi sprzętu od chwili pierwszego użycia.

Co ważne, Avast CleanUp nie jest programem antywirusowym i nie zastępuje działania antywirusa. Jego zadaniem jest dbałość o poprawę wydajności i szybkości pracy komputera oraz smartfona.

Wersja Multidevice, dostępna w aktualnej promocji, pozwala w ramach jednej licencji zainstalować go na 10 różnych urządzeniach. Działa zarówno z Windows i Android, jak również z MacOs. Można ją zamówić na avtrade.pl.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.