AVAST na prowadzeniu w testach rozwiązań biznesowych dla ochrony Windows

0

Programy dla biznesu Avast po raz kolejny zwyciężają w testach niezależnych instytucji zajmujących się badaniem cyberbezpieczeństwa. To świetna informacja dla użytkowników, bo oznacza, że korzystają z jednych z najlepszych rozwiązań dla firm, pozwalających chronić się przed zagrożeniami z Internetu i sieci lokalnych.

Test „Business Security Test 2020 (August – November)” prowadzony był przez AV-Comparatives (austriackie laboratorium badawcze). Obejmował kilkanaście programów antywirusowych dla biznesu. Eksperci sprawdzali trzy najważniejsze obszary, decydujące o skuteczności i funkcjonalności aplikacji:

  1. Stopień ochrony przed zagrożeniami online
  2. Skuteczność blokowania zagrożeń z sieci lokalnej (np. z USB)
  3. Obciążenie dla komputera (wpływ na inne operacje oraz spowalnianie działania systemu)

Niekwestionowanym zwycięzcą testu został Avast blokując 99,9% ataków z Internetu, 100% ataków z sieci lokalnej oraz generując mało fałszywych alarmów. Co więcej, w swoich działaniach Avast nie wykorzystywał wielu zasobów, dzięki czemu komputer pracował szybko i sprawnie.

Szczegółowe wyniki Avast oraz konkurencji można porównać TUTAJ.

Takie dobre wyniki są doskonałą okazją by przypomnieć klientom już na początku roku, że wybrali najlepszy program antywirusowy, który chroni ich biznesy na najwyższym poziomie.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.