Zatwierdzony produkt biznesowy – specjalna nagroda dla Avast od AV-Comparatives!

0

W lipcu br. Avast Pro Plus otrzymał kolejną nagrodę potwierdzającą jego wysoką skuteczność i wydajność. To certyfikat „Zatwierdzony produkt biznesowy” (Approved Business Product) przyznawany przez AV-Comparatives na podstawie wyników czteromiesięcznych testów.

Avast wszystkie z nich przeszedł na najwyższym poziomie:

  1. W badaniu ochrony przed złośliwym oprogramowaniem (Malware Protection Test) wychwycił wszystkie zagrożenia, co dało wynik 100%.
  2. W testach sprawdzających ochronę w czasie rzeczywistym (Real-World Protection Test) był równie skuteczny, uzyskując wynik 99,5%.
  3. Podczas testowania wydajności i obciążenia systemu (Performance Test) Avast uzyskał wynik „bardzo szybki” w kluczowych zadaniach, m.in. przy kopiowaniu i zapisywaniu plików, instalacji i uruchamianiu programów oraz w trakcie przeglądania stron www.

Czym jest certyfikat Approved Business Product?

Jest wyróżnieniem przyznawanym przez AV-Comparatives tym antywirusom, które są polecane do wykorzystania w biznesie. By go otrzymać, muszą one spełnić określone wymagania.

Wśród najważniejszych kryteriów jest wysoki wskaźnik ochrony w czasie rzeczywistym i przed złośliwym oprogramowaniem (min. 90%), niski wpływ na pracę systemu (max 40 pkt) oraz brak fałszywych alarmów (szczególnie tych, które dotyczą innych programów używanych w firmach). Antywirus polecany przez AV-Comparatives musi również radzić sobie z naprawą wszystkich zgłoszonych błędów.

Więcej informacji o badaniach i certyfikacie znaleźć można TUTAJ.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.