AVAST po raz kolejny nagrodzony!

0

Nowy Rok zaczynamy dobrymi informacjami! Avast Free został nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem AV Comparatives po serii testów wydajnościowych. To kolejny z produktów Avast, który otrzymał najwyższy możliwy certyfikat Performance Advanced +.

Testy prowadzono w październiku 2018 roku. 17 różnych antywirusów w wersji dla systemu Windows 10 64-bit było analizowanych pod kątem negatywnego wpływania na pracę komputera.

Sprawdzano m.in. jak działanie antywirusa w tle ma się do szybkości pobierania i kopiowania plików, przeglądania stron www oraz pracy z aplikacjami. W każdej z kategorii prowadzono kilka prób by wyeliminować przypadkowe wyniki.

Avast Free spisał się doskonale we wszystkich kategoriach, zajmując miejsce na podium i zyskując miano produktu polecanego przez ekspertów z AV Comparatives. Potwierdzili oni w niezależnych testach, że nasze oprogramowanie jest lekkie i dyskretnie pracuje w tle, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennym korzystaniu z komputera.

Mimo że nie jest to wersja dla biznesu, zdecydowaliśmy się tym pochwalić. Dlaczego?

Wysoki wynik Avast Free pokazuje, że Laboratoria Avast działają zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Nie stawiają jedynie na rozwój komercyjnych wersji, ale troszczą się również o szeroko rozumiane bezpieczeństwo Internetu, ograniczając możliwość infekcji wśród użytkowników indywidualnych.

Darmowe oprogramowanie, chroniąc kolejne urządzenia, likwiduje potencjalne źródła rozprzestrzeniania się wirusa, zmniejszając ryzyko dla wszystkich użytkowników sieci.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.