Avast Business Patch Management – nowy program w ofercie Avast!

0

Oto nowość, która właśnie zagościła w naszej ofercie: Avast Business Patch Management (Zarządzanie Poprawkami). Jest to program, który uzupełnia działanie antywirusa na komputerze. Zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed atakiem hakerskim, polegającym na wykorzystaniu luk bezpieczeństwa znajdujących się w starych wersjach oprogramowania.

Podstawowe informacje – najważniejsze funkcje

Avast Business Zarządzanie Poprawkami to narzędzie do aktualizowania programów zainstalowanych na komputerze. Obsługuje kilka tysięcy najpopularniejszych aplikacji, zapewniając im pracę na najnowszych wersjach. Chroni to przed sytuacją, gdy znane już luki bezpieczeństwa są wykorzystywane do ataków hakerskich.

Skaner Patch Management sprawdza wszystkie programy pod kątem ich aktualności, a jeżeli producent wypuścił poprawkę, wówczas ją pobierze i zainstaluje. Dzięki intuicyjnej i prostej w obsłudze konsoli administracyjnej można łatwo zarządzać aktualizacjami w firmie, planując zadania i skany na wielu urządzeniach końcowych.

Dlaczego ten program jest niezbędny waszym klientom?

Avast Business Zarządzanie Poprawkami zajmuje się kompleksowo aktualizacją aplikacji działających na firmowych komputerach. Z wykorzystaniem jednej konsoli administracyjnej można sprawdzić stan wszystkich urządzeń końcowych i zlecić określone działania dla każdego z nich.

Zapewnia to stały nadzór nad aktualnością programów używanych przez pracowników, a także pomaga poprawić poziom bezpieczeństwa w całej firmie (dzięki szybkiej instalacji poprawek krytycznych). Patch Management można dowolnie konfigurować i dostosowywać do swoich wymagań, więc sprawdza się w każdym przedsiębiorstwie.

Gdzie szukać informacji i materiałów dla klientów?

Więcej informacji o programie Avast Business Patch Management dostępne jest na avtrade.

Przygotowaliśmy również nowe materiały marketingowe do waszej dyspozycji, które można pobrać TUTAJ.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.