Avast Premium Security – nowy antywirus na każde z urządzeń

0

Avast Premium Security jest antywirusem, który w kompleksowy sposób chroni użytkowników komputerów, laptopów, smartfonów i tabletów. Działa na sprzęcie z systemem operacyjnym Windows, iOS oraz Android. W cenie jednej licencji można go zainstalować nawet na 10 urządzeniach jednocześnie (zarówno własnych, jak i np. kogoś z rodziny).

Podstawowe informacje – najważniejsze funkcje

Avast Premium Security zapewnia pełną ochronę przed najpopularniejszymi zagrożeniami. Broni przed szyfrowaniem dysku przez złośliwe oprogramowanie ransomware, zabezpiecza pocztę przed spamem, fałszywymi linkami oraz niebezpiecznymi załącznikami.

Pilnuje kamery by nie została wykorzystana w nieautoryzowany sposób. Gwarantuje prywatność użytkownikowi stawiając na straży komputera rozbudowany firewall, a także monitoruje sieć Wi-Fi pod kątem włamań.

Dodatkowo Avast Premium Security regularnie sprawdza strony www przed załadowaniem, co uniemożliwia atak hakerski z wykorzystaniem zainfekowanych lub podstawionych witryn. Z nim transakcje online są bezpieczne, bo uruchamia dodatkową ochronę podczas płacenia w sklepach online i korzystania z e-bankowości.

Ma również wiele przydatnych narzędzi, takich jak np. niszczarka plików, środowisko testowe oraz tryb pasywny, pozwalający na pracę dwóch różnych antywirusów jednocześnie.

Dlaczego ten program jest niezbędny waszym klientom?

Antywirus Avast Premium Security to idealne połączenie ochrony z oszczędnościami. Dla osób, które muszą zabezpieczyć więcej niż jedno urządzenie zakup kolejnych licencji jest nieopłacalny. Dzięki nowej ofercie Avast Premium Security, z możliwością instalacji na 10 różnych urządzeniach, ten problem się rozwiązuje.

To wyjątkowe, uniwersalne rozwiązanie, bo jest kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi i najlepsza oferta dla tych, którzy szukają czegoś więcej.

Gdzie szukać informacji i materiałów dla klientów?

Więcej informacji o nowym antywirusie Avast Premium Security udostępniamy na stronie avtrade.pl

Zapewniamy także komplet nowych materiałów promujących Avast Premium Security, które można pobrać TUTAJ.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.