AVAST skuteczny na 100%!

0

Mamy kolejną dobrą wiadomość, potwierdzającą wysoką skuteczność dystrybuowanego przez nas oprogramowania antywirusowego!

W lutym br. niezależna instytucja badawcza AV Lab wykonywała kolejne testy. Tym razem sprawdzano jak radzą sobie antywirusy z już zainfekowanym systemem Windows 10.

Testowano 7 programów oraz 5 płyt ze specjalnym oprogramowaniem. Każdy z nich musiał wychwycić i zneutralizować 88 różnych próbek złośliwego kodu.

Test przeszły tylko 3 programy, które wykryły wszystkie próbki i poradziły sobie z ich usunięciem, lokując się ex aequo na pierwszym miejscu.

Wśród nich był również Avast Free Antywirus.

To co szczególnie istotne: oferowane przez na produkty komercyjne działają na tym samym silniku. To oznacza, że użytkownicy pozostałych programów AVAST są chronieni również w razie infekcji komputera na tym samym bezkompromisowym poziomie!

Chcesz zostać naszym partnerem i sprzedawać AVAST? Kliknij i zostań resellerem CORE! 

Więcej o programach AVAST

Sprawdź wyniki testu 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.