Avast na podium w najsurowszym teście antywirusów!

0

Kolejne testy antywirusów za nami. Tym razem programy były poddawane badaniom przez Komputer Świat (wspierany przez ekspertów z AV-Test i AV Comparatives), a sam test został nazwany najsurowszym. Całkowicie słusznie, bo programy musiały wykazać się skutecznością przez dłuższy okres czasu i stawić czoła nietypowym zagrożeniom.

Avast Internet Security poprawił swój wynik z zeszłego roku, plasując się na drugim miejscu. Dobrą pozycję zawdzięcza m.in.:

  • doskonałej ochronie antywirusowej,
  • umiejętności lokalizowania i wychwytywania zainfekowanych stron,
  • niskiemu wpływowi na pracę systemu,
  • bardzo dobrej ochronie przed ransomware.

Dla nas to kolejny powód do świętowania, bo realizowane cały czas prace nad programem przynoszą oczekiwany skutek. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym użytkownikom!

Więcej o wynikach można przeczytać na https://www.komputerswiat.pl/recenzje/programy/najsurowszy-test-bezpieczenstwa-wszech-czasow-ktory-z-programow-antywirusowych-okazal/p2wd4d7

Zachęcamy do podzielenia się dobrą wieścią z klientami! Niech i oni wiedzą, że zainwestowali w jeden z najlepszych programów antywirusowych dostępny na rynku!

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.