Avast Ultimate – nowy program w ofercie CORE

0

AVAST Ultimate – najlepszy antywirus od AVAST jest Już dostępny w wewnętrznej sieci sprzedaży dla partnerów CORE!

Ultimate jest pakietem czterech programów z laboratoriów Avast. Zapewniają one kompleksową ochronę komputera przed wirusami, a także poprawiają jakość i komfort codziennej pracy. W pakiecie znajduje się:

Nowość w CORE! Avast Ultimate!

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

1. AVAST Premier

Jeden z najlepszych antywirusów, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w niezależnych testach. Avast Premier chroni komputer przed wszystkimi rodzajami zagrożeń (również przed ransomware i phishingiem), zapewnia bezpieczną pocztę e-mail (antyspam, kontrola załączników i linków) oraz surfowanie po www (kontrola antywirusowa stron, monitoring fałszywych przekierowań).

Troszczy się także o prywatność użytkownika (chroniąc m.in. jego dane osobowe i prywatne pliki) oraz blokując możliwość wykorzystania kamery przez osoby nieuprawnione. Dodatkowym zabezpieczeniem jest kontrola Wi-Fi i monitoring jej stanu.

2. Avast Secure VPN

Prosty w obsłudze program do tworzenia wirtualnej sieci prywatnej. Zapewnia ona dodatkowe szyfrowanie przesyłanych danych, możliwość wyboru adresu IP oraz ukrywanie swoich aktywności w Internecie. To technologia z której korzystają m.in. światowe korporacje i wojsko.

3. Avast CleanUp Premium

Zaawansowana wersja aplikacji do oczyszczania i przyspieszania komputera. CleanUp pomaga uzyskać więcej miejsca na dysku, wyeliminować niepotrzebne pliki oraz przyspieszyć uruchamianie programów (i ładowanie systemu). Regularny monitoring zapewnia utrzymanie komputera w dobrej kondycji przez cały czas.

4. Avast Password Premium

Rozbudowana wersja menedżera haseł, pozwalająca bezpiecznie przechowywać dane do logowania i zwalniająca z konieczności ich zapamiętywania.

Naszym Partnerom oferujemy wsparcie techniczne i pomoc przy rozwiązywaniu problemów z instalacją i konfiguracją aplikacji na komputerach klientów. Gwarantujemy również dobre ceny!

Jakie korzyści da Państwa klientom posiadanie pakietu Ultimate?

  • Cztery programy w jednym, które zapewniają ochronę komputera na wielu płaszczyznach
  • Pełne bezpieczeństwo w przypadku popularnych ostatnio ataków: wymuszania okupu i podszywania się pod strony bankowości online
  • Systematyczne dodawanie nowych funkcji, w odpowiedzi na nowe zagrożenia (m.in. ochrona kamery internetowej)
  • Poprawa komfortu korzystania z komputera (niewielkie obciążenie systemu, automatyzacja czynności, ułatwianie codziennie pracy m.in. dzięki menedżerowi haseł)
  • Możliwość ukrycia swoich aktywności w Internecie przed osobami postronnymi (reklamodawcami, dostawcami sieci, szefem, hakerami) i korzystania z sieci bez ograniczeń
  • Korzystny zakup – znacznie lepsza cena niż przy zakupie każdego programu osobno

Sprawdzone i wielokrotnie nagradzane programy mogą być teraz do dyspozycji Twoich klientów! Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej lub ustalić szczegóły.

Chcesz zamówić program?

Skontaktuj się z opiekunem handlowym CORE lub zamów przez panel zakupowy Dystronet.pl 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.