Avast Ultimate produktem roku 2020 w testach AVLab

0

Kolejny raz otrzymujemy potwierdzenie, że programy, które oferujmy są jednymi z najlepszych na rynku. Tym razem dobre wieści płyną z AVLab, który uznał Avast Ultimate za produkt roku 2020.

Najlepszy antywirus Avast Ultimate!

Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie testów, prowadzonych na próbkach z Internetu. Avast rywalizował z wiodącymi producentami oprogramowania, finalnie pokonując takie marki jak Bitdefender Premium, Kaspersky Total Security czy F-Secure Total.

Uznanie ekspertów wzbudziła kompleksowa ochrona, jaką zapewnia Avast Ultimate oraz wybrane funkcje, dzięki którym jest ona jeszcze skuteczniejsza.

Najważniejsze z nich to:

  1. Remote Access Shield – tarcza chroniąca komputer przed niezweryfikowanym, nieznanym połączeniem.
  2. Software Updater – pozwalający na bieżąco monitorować i instalować najnowsze „łatki” i aktualizacje programów działających w systemie.
  3. Hack Alert – monitoring adresu e-mail, pomagający ustalić czy hasło do konta nie zostało ujawnianie niepowołanym osobom online (jest również w formie osobnego oprogramowania – Breach Guard, które pozwala chronić więcej kont).
  4. Sandbox – narzędzie do bezpiecznego otwierania podejrzanych plików, w izolacji od reszty systemu i bez szkody dla komputera.
  5. CleanUp Premium – funkcja ułatwiająca utrzymanie porządku na dysku i w systemie. Pomaga również przyspieszyć działanie komputera poprzez wskazanie zasobożernych lub nieużywanych programów.
  6. Ransomware Shield – ochrona przed atakami typu ransomware, która monitoruje wszystkie aplikacje, próbujące modyfikować zapisy plików systemowych.

Z dokładnym opisem badania i jego wyników można zapoznać się na tej stronie.

Zachęcamy do podzielenia się tą informacją ze swoimi klientami!

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.