Avast wygrywa w niezależnych testach!

0

21 programów antywirusowych, 12 miesięcy testowania, tysiące różnych zagrożeń… Avast wyszedł zwycięsko z testów prowadzonych przez AV Comparatives zdobywając tym samym miano najlepiej ocenianego produktu za cały rok 2017!

AV Comparatives jest niezależną instytucją, która zajmuje się badaniami związanymi z cyberbezpieczeństwem. Przez cały poprzedni rok regularnie prowadzono testy, podczas których 21 antywirusów dla Windows było poddawanych wyzwaniom. Sprawdzano jak radzą sobie z ochroną komputerów przed atakami, czy potrafią usunąć już zagnieżdżone wirusy oraz czy rozpoznają różne rodzaje zagrożeń. Ważnym kryterium była „lekkość” antywirusa – im mniejszy wpływ na pracę komputera, tym wyższa ocena.

Avast w prowadzonych testach wypadał bardzo dobrze, zasługując finalnie na tytuł najlepiej ocenianego produktu w 2017 roku i aż 5 nagród Advanced+!

Cieszymy się, że możemy za Waszym pośrednictwem oferować tak dobry produkt! Podzielcie się tą informacją ze swoimi klientami. Niech się dowiedzą, że korzystając z Avast pozostają pod najlepszą opieką i nie są to tylko puste slogany.

Wyniki testów są dostępne pod tym linkiem.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Brak komentarzy

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.