Avast zakończył ogłoszone wcześniej połączenie z Norton LifeLock

0

Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami tą informacją. Avast zakończył ogłoszone wcześniej połączenie z Norton LifeLock.

W tym tygodniu dwóch liderów Cyber Safety oficjalnie się zjednoczyło, aby uczynić świat bezpieczniejszym miejscem. Chcieliśmy podzielić się z wami tym kluczowym momentem, ponieważ łączymy najbardziej zaufane marki cyberbezpieczeństwa: Norton, Avast, Avira, AVG, LifeLock i ReputationDefender, aby chronić cyfrową wolność. Dzięki ponad 100-letniemu połączonemu doświadczeniu pomożemy ponad pół miliardowi ludzi, małych firm i partnerów w technologii i usługach, które są niezbędne.

Na chwilę obecną nie przewidujemy żadnych zmian operacyjnych w naszym sposobie pracy. Nie możemy się doczekać naszej dalszej współpracy i nieskończonych możliwości.

Avast CEO Map

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.