Avast zwycięża w rankingu antywirusów AV-TEST

0

W najnowszym teście antywirusów przeprowadzonym przez niezależne laboratorium AV-TEST produkt marki Avast ponownie okazał się najlepszy, osiągając maksymalną liczbę punktów w kategorii skuteczności, szybkości działania i użyteczności.

W teście AV-TEST udział wzięło aż 18 antywirusów. Laboratorium sprawdziło je w konfrontacji z ponad 12 tys. próbek wirusów, ukrytych w ponad 1,5 mln plików. Tylko sześć rozwiązań antywirusowych osiągnęło maksymalny wynik.

Wśród nich był Avast Free Antivirus, wykazując się maksymalną skutecznością wykrywania wirusów – oprogramowanie poprawnie rozpoznało wszystkie zainfekowane pliki. Produkt został również pochwalony w teście obciążenia dla systemu – Avast Free Antivirus nie zużywał wielu zasobów komputera, czego nie można powiedzieć np. o wbudowanym w system Windows Defender Antivirus, który generował największe obciążenie spośród wszystkich testowanych antywirusów.

Avast Free Antivirus otrzymał także maksymalną notę w kategorii użyteczności. Antywirus ani razu nie wszczął fałszywego alarmu przy weryfikacji plików, aplikacji i stron internetowych.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.