AVG Business z doskonałym wynikiem w niezależnych testach!

0

Testy prowadzone w marcu i kwietniu przez niezależny AV Test Institute miały na celu zbadanie, który antywirus najlepiej sprawdzi się do zastosowań biznesowych. Badania prowadzono z podziałem na 12 kategorii, oceniając 3 główne grupy cech: użyteczność, skuteczność i wydajność.

Miło nam poinformować, że AVG Antivirus Business jest w czołówce oprogramowania we wszystkich tych grupach! Najlepsze wyniki osiągnął w zakresie użyteczności (czyli małej ilości fałszywych alarmów), zdobywając komplet punktów (6/6).

Również dobrze poradził sobie w pozostałych kategoriach: wydajności (obciążenie komputera, opóźnianie pracy programów), zyskując 5/6 punktów oraz skuteczności (wychwytywanie infekcji, w tym także tych najnowszych wirusów) – zdobywając 5,5/6 punktów.

Wyniki te stawiają go w czołówce programów antywirusowych – AVG Antivirus Business nie ustępuje w niczym produktom konkurencji, a wielu kategoriach wypada znacznie lepiej!

Wyniki testów są dostępne na stronie

https://www.av-test.org/en/antivirus/business-windows-client/windows-10/april-2016/avg-antivirus-business-2016-161531/.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.