Nowość w rodzinie AVG i Avast – program Breach Guard

0

Program Breach Guard powstał by chronić dane osobowe użytkowników online. Pozwala on zapobiegać wyciekom danych, monitoruje bazy brokerów informacji i pomaga zarządzać nimi. To nowość, która jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zwiększenie ochrony danych osobowych w Internecie.

Zaletami Breach Guard jest bieżący monitoring wycieku danych (kontrola w czasie rzeczywistym czy dane użytkownika nie pojawiają się gdzieś w Internecie lub czy strony z danymi nie zostały zhakowane). Dodatkowo program sprawdza siłę haseł, chroniąc w ten sposób konta przed przejęciem. Udostępnia także porady jak jeszcze lepiej zabezpieczyć swoje dane w trakcie korzystania z sieci.

Jego atutem jest także możliwość hurtowego usuwania informacji o sobie z baz danych. Najpierw znajduje bazy w których się one znajdują, a potem wysyła żądania usunięcia wpisów. Kontroluje również, czy zostały uwzględnione.

Pomaga to panować nad tym gdzie dane osobowe są udostępniane. Regularne usuwanie ich z przypadkowych baz chroni przed ich wyciekiem w przypadku kradzieży.

Można go mieć w wersji dla domu (Avast i AVG Breach Guard) lub dla firmy (AVG Breach Guard).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z opiekunem.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.