Nowość w rodzinie programów AVG i Avast – program Driver Updater

0

W rodzinie produktów AVG i Avast pojawiła się nowość – to program Driver Updater, który służy to automatycznego aktualizowania sterowników i wersji ponad 1300 różnych aplikacji.

Czym jest Driver Updater i dlaczego warto go mieć?

Driver Updater skanuje komputer pod kątem nowych aktualizacji, pobiera je i instaluje, co zapewnia użytkownikowi korzystanie zawsze z najnowszych wersji. To ważne, bo aktualizacje pozwalają poprawić płynność działania i osiągi (np. karty graficznej), zapewniają łatki do drobnych błędów oraz krytyczne poprawki bezpieczeństwa.

Pracowanie na najnowszych sterownikach pozwala w pełni wykorzystać potencjał komputera, a także przyczynia się do lepszej ochrony przed atakiem hakerskim. Tym samym Driver Updater doskonale uzupełnia pracę antywirusa.

Najważniejsze funkcje Driver Updater

Do najważniejszych funkcji Driver Updater należą:

  • Regularna, automatyczna kontrola czy nie pojawiły się nowe sterowniki lub aktualizacje programów
  • Szeroka baza obsługiwanych aplikacji (w tym te najbardziej popularne)
  • Automatyczny wybór pasujących / najlepszych sterowników
  • Zapisywanie kopii zapasowej przed instalacją nowych sterowników (z opcją przywrócenia poprzednich ustawień)

Funkcje te pozwalają oszczędzić czas, poprawić płynność działania komputera (np. gier czy filmów), a także zamykają możliwość ataku hakerskiego z wykorzystaniem znanych luk bezpieczeństwa w popularnych programach.

AVG Driver Updater można mieć z licencją dla domu lub firmy, Avast Driver Updater jest przewidziany wyłącznie dla użytkowników indywidualnych.

Zachęcamy do przekazania informacji swoim klientom. W razie pytań Państwa opiekun pozostaje do dyspozycji – kontakt.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.