100 % skuteczności antywirusów AVG i Avast

0

Kolejny rok przynosi dobre wieści w zakresie skuteczności ochrony Avast i AVG! Testy prowadzone przez AV Comparatives w lutym i marcu pokazują, że dystrybuowane przez nas antywirusy blokują 100% malware, próbujących dostać się do komputera.

Testy prowadzono w świecie rzeczywistym na początku tego roku.

W badaniach uwzględniono cztery podstawowe kryteria:

  1. liczbę zablokowanych ataków złośliwego oprogramowania,
  2. liczbę niewykrytych ataków,
  3. liczbę fałszywych alarmów,
  4. sytuację, gdy decyzję o uruchomieniu lub blokowaniu oprogramowania zostawiono użytkownikowi.

Avast i AVG ochroniły internautów przed wszystkimi atakami malware. Zrobiły to automatycznie, dzięki czemu użytkownicy nie musieli zastanawiać się co zrobić z podejrzanym oprogramowaniem. Automatyczna decyzja zwiększyła skuteczność ochrony, bo pozwoliła uniknąć włączenia szkodliwych programów przez przypadek lub w wyniku niewiedzy.

Co ważne, wyniki Avast i AVG robią wrażenie na tle innych wiodących producentów antywirusów. Dystrybuowane przez nas programy są znacznie skuteczniejsze niż popularne odpowiedniki: Bitdefender (skuteczność 99,7%), ESET (skuteczność 98,6%), G DATA (skuteczność 99,2%), McAfee (skuteczność 99,4%) czy Kaspersky (skuteczność 99,2%).

Wyniki badań w formie wykresu można zobaczyć pod tym linkiem.

Cieszymy się, że kolejny raz nasze programy znalazły się w czołówce zestawienia najskuteczniejszych antywirusów. Zachęcamy do podzielenia się tą informacją ze swoimi klientami. Niech oni również wiedzą, że Avast i AVG chronią ich w najlepszy możliwy sposób.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.