AVAST kupuje AVG

0

W ostatnich dniach, przez media przewinęła się lawina informacji dotycząca najpotężniejszej fuzji na międzynarodowym rynku antywirusowym.

Jak to zwykle w takiej sytuacji bywa, naokoło wydarzenia narosło kilka mitów i urban legend, które nie do końca pokrywały się z prawdą.

Niżej odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

Najważniejsza informacja jest taka, że obecnie NIC SIĘ NIE ZMIENIA – nasi klienci, partnerzy handlowi i użytkownicy mogą spać spokojnie.

Avast kupuje AVG

Zarządy obydwóch firm ustaliły, że Avast kupi AVG, dzięki czemu uzyskają wspólnie 400 milionów użytkowników, z czego 160 milionów to użytkownicy urządzeń mobilnych.

Rozbudowa społeczności internautów ma niebagatelne znaczenie dla wzrostu bezpieczeństwa – dzięki temu, narzędzia antywirusów będą mogły dużo szybciej wymieniać się informacjami o pojawiających się zagrożeniach i skuteczniej im przeciwdziałać.

Kupno AVG przez Avast pozwoli również na połączenie technologii – dzięki czemu silnik antywirusowy będzie dużo wydajniejszy, zapewniając ochronę na jeszcze wyższym poziomie.

Zarządy obydwu firm wypowiedziały się pozytywnie o tej transakcji, obecnie muszą ją zaakceptować akcjonariusze. Jej wartość wyniesie 1,3 miliarda dolarów.

Co dalej z AVG?

Obecnie wszystkie programy zarówno dla domu, jak i dla biznesu dalej będą rozwijane. Proces połączenia firm będzie trwał przez długie lata – dalej będą funkcjonować pod osobnymi markami, z osobnym wsparciem technicznym i systemami rozliczeniowymi.

Co z aktualizacjami bazy wirusów AVG?

Programy są dalej rozwijane, bazy cały czas są aktualizowane na bieżąco. Nie będzie miała miejsce sytuacja, gdy klienci AVG pozostaną bez ochrony.

Co z pomocą techniczną AVG.PL?

Pomoc techniczna AVG.PL dalej funkcjonuje bez zmian: zarówno dla naszych partnerów handlowych, jak i klientów.

Czy programy będą kontynuowane?

Wszystkie programy, po wykupieniu kontynuacji dalej będą aktualizowane do najnowszej wersji – nic w tej materii się nie zmienia.

Co z cenami?

Ceny pozostają bez zmian zgodnie z cennikiem zawartym w system.dystronet.pl 

Masz pytania?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – pisz śmiało w komentarzu lub zapytaj swojego opiekuna handlowego CORE.

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.