Avast Cloud Backup już dostępny w panelu Business Hub

0

Robienie kopii zapasowych w chmurze to rozwiązanie zabezpieczające przed utratą danych. Avast Cloud Backup zapewnia bezpieczeństwo przechowywyanych plików, oferuje wiele ciekawych funkcji i zapewnia komfortowe, zdalne zarządzanie. To rozwiązanie przeznaczone dla firm.

Jedną z najważniejszych zalet Avast Cloud Backup jest pełna integracja z panelem Business Hub, co pozwala na zarządzenie wszystkimi produktami Avast z jednego miejsca, jak również ułatwia zdalne odzyskiwanie plików. Tworzenie kopii jest na bieżąco monitorowane, a w przypadku niepowodzenia użytkownik jest o tym informowany w czasie rzeczywistym. Dane są szyfrowane (zarówno w trakcie przesyłania, jak i zapisywania), a liczba obsługiwanych punktów końcowych – nieograniczona.

Listę zalet uzupełnia bezproblemowe wdrożenie oraz wszechstronne raporty, pomagające trzymać rękę na pulsie.

Więcej szczegółów o Avast Cloud Backup można znaleźć pod tym linkiem.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.