AVG Free jednym z 5 najlepszych darmowych antywirusów w ocenie Komputer Świata

0

AVG Free, po raz kolejny, został wybrany wśród najlepszych darmowych antywirusów. Test przeprowadził prestiżowy miesięcznik komputerowy – Komputer Świat, a jego pełne wyniki są dostępne w artykule na http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2016/05/5-najlepszych-darmowych-antywirusow-2016,3.aspx.

W testach Komputer Świata AVG Free wypada bardzo dobrze. Doceniono te jego cechy, które gwarantują bezproblemowe korzystanie z komputera, takie jak np. szybki silnik, skanowanie zawartości w czasie rzeczywistym, a także brak dodatkowego obciążenia dla systemu.

W ocenie wskazano również na inne jego zalety. Komputer Świat zwrócił uwagę na moduł chroniący użytkownika w czasie surfowania w Internecie. Pomaga on uniknąć przypadkowych infekcji z zarażonych stron www. Co ważne, nie trzeba mieć zaawansowanej wiedzy o bezpieczeństwie online – AVG Free jest domyślnie tak ustawiony, że nawet osoby nie będące specjalistami z zakresu bezpieczeństwa IT mogą spać spokojnie.

Komputer Świat zwrócił także uwagę na dodatkowy program analizujący poziom „zaśmiecenia” systemu. To nowość w wielu aplikacjach antywirusowych. Program ten pomaga pozbyć się nieaktualnych wpisów z rejestru i starych plików, przyspieszając działanie komputera. Widoczna jest również oszczędność miejsca na dysku.

Wreszcie wśród zalet wymieniono szybkie skanowanie, co pozwala użytkownikom na swobodę korzystania ze swojego sprzętu.

Zachęcam do dzielenia się informacjami o artykule Komputer Świata ze swoimi klientami.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.