Nowość w ofercie CORE – AVG Secure VPN

0

W naszej ofercie pojawiła się nowość – AVG Secure VPN. To program, pozwalający łączyć się z Internetem z wykorzystaniem wirtualnej sieci prywatnej, czyli szyfrowanego połączenia.

VPN pozwala ukryć swoje IP (dając możliwość wybrania jednego spośród wielu dostępnych adresów), a wraz z nim utajnić swoją lokalizację. Dzięki temu możliwe jest nieskrępowane korzystanie z Internetu, ominięcie ocenzurowanych stron i blokad regionalnych.

Jednocześnie szyfrowanie połączenia zwiększa bezpieczeństwo online, ponieważ zapobiega podglądaniu działań użytkownika przez osoby trzecie. Oznacza to po prostu znacznie lepsze zabezpieczenie prywatności i tożsamości w sieci.

Dlaczego warto mieć AVG Secure VPN?

  • Zapewnia ochronę przed śledzeniem użytkownika online, co mogą robić instytucje państwowe, hakerzy, szefowie lub firmy dostarczające Internetu.
  • Ułatwia ukrycie swojej prawdziwej tożsamości oraz miejsca pobytu przed hakerami i osobami postronnymi.
  • Gwarantuje pełny dostęp do wszystkich zasobów Internetu, bez względu na politykę państwa lub firm.
  • Chroni dane wrażliwe, m.in. hasła używane do logowania w e-bankowości oraz numery kart kredytowych wykorzystywane do wykonywania transakcji online.
  • Pomaga usunąć ślady swojej obecności i zainteresowań w sieci
  • Zabezpiecza przed atakami i kradzieżą danych w sieciach publicznych (otwartych)
  • Jest prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

AVG Secure VPN jest świetnym uzupełnieniem posiadanej już ochrony antywirusowej. Warto go polecić klientom!

Chcesz zamówić program?

Skontaktuj się z opiekunem handlowym CORE lub zamów przez panel zakupowy Dystronet.pl 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.