Nowość w AVG Ultimate – od teraz dostępny również na jedno stanowisko!

0

Oferta programów antywirusowych AVG została rozszerzona o nową opcję zakupu AVG Ultimate. Dotychczas dostępny jedynie w wersji Multidevice na 10 stanowisk, teraz będzie do kupienia również w wersji na jedno urządzenie. To doskonała okazja dla tych, którzy chcą korzystać z wysokiej jakości antywirusa do ochrony wybranego komputera i nie przepłacać.

AVG Ultimate – dlaczego warto go mieć?

AVG Ultimate jest jednym z najbardziej rozbudowanych pakietów antywirusowych dostępnych na rynku. Ponad 80 różnych funkcji chroni komputer przed atakami hakerskimi, zabezpiecza pocztę e-mail, przeglądarkę, bankowość internetową i sieć Wi-Fi. Zwiększa też standard ochrony prywatności użytkownika online, dzięki programowi AVG Secure VPN.

Dodatkowym atutem Ultimate jest zestaw narzędzi do optymalizacji pracy i przyspieszania komputera co pozwala cieszyć się pełnią możliwości urządzenia.

Dzięki nowej opcji zakupu można korzystać ze wszystkich funkcji Ultimate znacznie taniej. Pozwala to zapewnić ochronę wybranego urządzenia po znacznie korzystniejszej cenie.

AVG Ultimate dla domu, z licencją na jedno urządzenie, jest dostępny na avg.pl. Działa na systemie Windows.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.