AVG wspiera swą wiedzą Allegro

0

Centrum Bezpieczeństwa Allegro to całkowicie nowy projekt Allegro, skierowany do użytkowników portalu, w którym w łatwy i przystępny sposób specjaliści zajmujący się ochroną transakcji przedstawiają najważniejsze kwestie związane z zagrożeniami związanymi z internetowymi zakupami.
 

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy wesprzeć ten projekt, a tym samym mieć realny wpływ na wzrost świadomości bezpieczeństwa użytkowników – zwłaszcza, że, niestety, cały czas olbrzymia ilość osób nie zdaje sobie sprawy  ani z rodzajów, ani rozmiarów zagrożeń.
 

I nie mówimy tu cybeprzestępczych sztuczkach hakerskich z najwyższego poziomu, godnych scenariuszy najbardziej brawurowych filmów, skomplikowanych jak konstrukcja Matrixa.
 

Cały czas powtarzamy, że najwięcej problemów z komputerami wynika z najprostszych i oczywistych błędów, regularnie powielanych od lat (konstrukcja i przechowywanie haseł, kwestie logowania i wylogowywania z kont, aktualizacji programów i wyboru oprogramowania antywirusowego) – dlatego też, w naszym autorskim projekcie Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG (do której dostęp może otrzymać każdy użytkownik AVG) stale piszemy o rzeczach najprostszych – ale też najpotrzebniejszych.
 

W artykule zamieszczony w Centrum Bezpieczeństwa Allegro, Arek Zakrzewski, nasz specjalista pomocy technicznej, koncentruje się kwestiach związanych z odpowiednim zabezpieczeniem smartfonów – przedstawia kilka prostych kroków, dzięki którym będzie można znacznie zwiększyć ochronę urządzenia osobistego i skutecznie zapobiec niechcianemu wyciekowi (bądź kradzieży) danych.
 

Oczywiście współpracę z Allegro będziemy stale rozwijali. O nowych artykułach będziemy oczywiście na bieżąco informowali.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.