Benchmark.pl recenzuje AVG Internet Secruity

0

AVG Internet Security wypada bardzo dobrze w testach skuteczności oprogramowania antywirusowego i bez problemu dorównuje aplikacjom innych producentów. O jego zaletach można przeczytać w najnowszym artykule specjalistów z Benchmark.pl.

Niezależne laboratorium komputerowe AV-Comparatives testuje antywirusy na różnych płaszczyznach, badając m.in. zdolność do wychwytywania infekcji z zarażonej strony www oraz radzenia sobie z już zainstalowanymi w systemie robakami. W obu tych testach AVG Internet Security wypadł bardzo dobrze, mieszcząc się w czołówce programów antywirusowych. Program wychwycił ponad 99% infekcji z sieci i przywrócił system do stabilnej pracy po usunięciu złośliwego kodu.

Również ważną cechą jest kultura pracy w tle. Biorąc pod uwagę to kryterium, AVG Internet Security otrzymał najwyższe wyróżnienie: certyfikat Advanced+, potwierdzający niski stopień obciążania procesora i pamięci. W opinii klientów jest to bardzo ważna cecha, pozwalająca w pełni korzystać z komputera, bez irytujących opóźnień i „zamulania”.

Jak wskazują eksperci z Benchmark.pl, osiągane przez AVG Internet Security wyniki mogłyby być jeszcze wyższe, gdyby testy prowadzono na spersonalizowanych ustawieniach ochrony (póki co prowadzi się je na ustawieniach domyślnych).

Eksperci wskazują również na dodatkowe cechy, które czynią z AVG Internet Security narzędzie godne uwagi użytkownika: konsolę umożliwiającą szybkie zmiany ustawień, bezobsługowość (określaną jako „zainstaluj i zapomnij”), a także zainstalowany silnik Spamcatcher i algorytm Bayesa, pomagające wychwytywać zainfekowane wiadomości – śmieci.

Zachęcamy do prezentowania wyników recenzji potencjalnym klientom.

Całą recenzję przeczytasz TUTAJ

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.