Bezpieczna firma z AVG – nowa seria artykułów

0

W AVG sukcesywnie,  oprócz dostarczania ochrony antywirusowej, staramy się dzielić naszą wiedzą dotyczącą szeroko rozumianej tematyki bezpieczeństwa.

Dlatego od ponad roku z sukcesem prowadzimy projekt Encyklopedii Bezpieczeństwa AVG – czyli serii porad opracowanych przez naszych ekspertów, które pomagają „zwykłym” użytkownikom internetu. Opracowaliśmy już 25 artykułów, w których poruszyliśmy ważne sprawy: począwszy od szyfrowania dysków, poprzez metody kradzieży danych używane przez cyberprzestępców, aż po konstrukcję bezpiecznego i trudnego do złamania hasła.

Od września postanowiliśmy rozszerzyć tematykę encyklopedii o kwestię bezpieczeństwa w mikro i małej firmie. Opiszemy metody rozwiązania najczęstszych problemów z jakimi może się zetknąć drobny przedsiębiorca, a także podszepniemy kilka rozwiązań, które pomogą oszczędzić dwie najcenniejsze rzeczy w małym biznesie – czas i pieniądze.

Na blogu AVG pojawił się pierwszy wpis z serii, w którym specjalista pomocy technicznej – Arek Zakrzewski, zajął się tematyka pulpitu zdalnego. Arek opisał czym jest pulpit zdalny, czy jest bezpieczny, jak go można wykorzystać w małej firmie.

Cały tekst jest dostępny tutaj: Pulpit zdalny w małej firmie.

Oczywiście zachęcamy do dzielenia się naszymi informacjami z klientami, pozostawiania swoich uwag oraz propozycji tematów.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.