Bezpieczny smartfon z AVG i Avast!

0

Kolejna dobra informacja dla Twoich klientów! Jeżeli korzystają z oprogramowania Avast lub AVG dla systemu Android są w 100% bezpieczni przed złośliwymi aplikacjami.

Potwierdzają to ostatnie testy niezależnej instytucji badawczej – AV Comparatives. Eksperci testowali aż 250 różnych aplikacji chroniących smartfony przed złośliwym oprogramowaniem.

Przygotowano 2000 próbek malware, wybierając te, które były aktywne w zeszłym roku. Każdy antywirus musiał zmierzyć się z nimi na etapie pobierania z Internetu, próby zainstalowania w systemie i odinstalowania.

Avast i AVG zdały testy celująco, zyskując 100% wykrywalność.

  • Avast Mobile Security jest dostępny w pakiecie Avast Ultimate. To antywirus dla Androida, pozwalający chronić telefony i tablety na najwyższym poziomie. Ma wiele funkcji dedykowanych właśnie tym urządzeniem. m.in zabezpieczania antykradzieżowe i wzmocnioną ochronę prywatności.
  • AVG Antywirus – lekki i dyskretny antywirus dla urządzeń mobilnych, z funkcjami przeznaczonymi specjalnie do ich ochrony. Pomaga lokalizować urządzenie w razie kradzieży i chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania. Dostępny jest w AVG Ultimate i AVG Internet Security Unlimited.

Co to oznacza? To dla twoich klientów informacja, że gdy będą próbowali zainstalować na swoim telefonie jakieś szkodliwe aplikacje, to nasz antywirus ich przed tym ostrzeże. Z Avast i AVG są bezpieczni!

Wersje Ultimate i Unlimited też potrafią wykrywać złośliwe oprogramowanie, więc ich bezpieczeństwo nie ogranicza się jedynie do smartfonów!

Warto podzielić się z nimi tą dobrą informacją!

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.