Bezpłatna aktualizacja do Avast Ultimate Business Security dla obecnych klientów

0

Ogłaszamy automatyczną, bezpłatną aktualizację do Ultimate Business Security dla obecnych klientów Avast Business Antivirus Pro Plus.

Mamy dobrą wiadomość dla obecnych klientów programu Avast Business Antivirus Pro Plus, którzy do czasu wygaśnięcia subskrypcji są bezpłatnie aktualizowani do wersji Avast Ultimate Business Security. Avast Ultimate Business Security jest częścią Avast Small Business Solutions, która obejmuje kompleksową usługę zarządzania poprawkami, która zapewnia aktualność i bezpieczeństwo systemów.

Bezpieczeństwo, które rośnie wraz z Twoją firmą Im bardziej rozwija się Twoja firma, tym więcej jest wymaganych zabezpieczeń cyfrowych. Avast Ultimate Business Security oferuje proste, wydajne i niedrogie zabezpieczenia online, na których małe i średnie firmy mogą polegać bez konieczności przeprowadzania rozległej konserwacji. Łączy w sobie wielokrotnie nagradzany program antywirusowy, narzędzia do ochrony danych i zautomatyzowane zarządzanie poprawkami, dzięki czemu wszystkie urządzenia i aplikacje są aktualne i bezpieczne.

Nasi klienci mogą zarządzać swoim Ultimate Business Security w Business Hub, naszej zintegrowanej, opartej na chmurze platformie bezpieczeństwa. Business Hub pomaga firmom zarządzać wszystkimi rozwiązaniami Avast Business wdrożonymi w ich sieciach. Zapewnia wgląd w zagrożenia w czasie rzeczywistym, kompleksowe raportowanie i funkcje zarządzania, a wszystko to z poziomu jednej szyby.

Przegląd wszystkich ważnych poprawek Kolejną zaletą dla małych i średnich firm jest to, że Avast Patch Management jest dołączony do pakietu Ultimate Business Security. Patch Management automatyzuje proces instalowania poprawek, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Upraszcza instalację i konfigurację oraz wykorzystuje zaawansowane, zautomatyzowane funkcje wykrywania i wdrażania, aby zapewnić firmom bezpieczeństwo i zgodność z przepisami branżowymi i wymaganiami biznesowymi. 


Czytaj dalej: Szukasz lepszej strategii zarządzania poprawkami?


„Poprawki powinny być zawsze instalowane tak szybko, jak to możliwe – najpóźniej w ciągu pierwszych 14 dni od ich wydania, zgodnie z zaleceniami branżowymi. Jednak 74% firm nie może instalować wystarczająco szybko, ponieważ nie mają wystarczającej liczby pracowników działu IT” – wyjaśnia Filip Hlinka, wiceprezes ds. produktu, Avast Business. „Włączenie zarządzania poprawkami do Ultimate Business Security pozwala firmom zautomatyzować ten proces i zawsze mieć pewność, że luki w zabezpieczeniach zostaną naprawione tak szybko, jak to możliwe.”

Zabezpieczanie urządzeń i aplikacji, które firmy znają i kochają

57% naruszeń danych można przypisać słabemu zarządzaniu poprawkami, a 86% zgłoszonych luk w zabezpieczeniach znajduje się w aplikacjach innych firm. Avast zidentyfikował łącznie 1963 poprawek dla wszystkich urządzeń w usłudze Patch Management tylko w kwietniu 2022 r., z czego 1126 to poprawki bezpieczeństwa zawierające luki, które potencjalnie mogą zostać wykorzystane przez hakerów.

Dla każdego urządzenia w usłudze Patch Management zidentyfikowaliśmy średnio 9,5 poprawek (6,2 poprawek zabezpieczeń) w kwietniu 2022 r., które należało zastosować. Niektóre z poprawek zabezpieczeń znalezionych na urządzeniach z systemem Windows nowo zarejestrowanych w usłudze zarządzania poprawkami miały nawet ponad rok. Oznacza to, że zaatakowane urządzenia były podatne na ataki przez długi czas, ponieważ im dłużej poprawka nie jest zainstalowana, tym dłużej podatność jest obecna na urządzeniu końcowym.

Jesteśmy dumni, że mamy jeden z największych katalogów obsługiwanych aplikacji innych firm, który automatyzuje proces instalowania poprawek nie tylko dla systemu Microsoft Windows, ale także dla setek popularnych aplikacji, takich jak Slack, Dropbox, Google Chrome, Java, Adobe i Zoom.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.