Wycofanie AVG dla Windows XP i Vista

0

Czas na kolejne zmiany w AVG!

W najbliższym czasie zostanie wycofane wsparcie dla programów AVG pracujących w systemach Windows XP i Windows Vista. Oznacza to, że nie będą one już aktualizowane, a instalacja ich na komputerach z tymi systemami operacyjnymi może powodować problemy (np. niestabilne działanie).

Zmiany są spowodowane m.in. zmniejszającą się liczbą użytkowników tych wersji Windows oraz brakiem ich aktualizacji przez Microsoft. Ze względu na to znacznie trudniej jest zapewnić 100% bezpieczeństwo, bo odkrywane luki oprogramowania nie są naprawiane.

Naszym celem jest najwyższej jakości ochrona przed wirusami i zagrożeniami online, której nie możemy zagwarantować w Windows Vista i XP. Dlatego też podjęliśmy decyzję o wycofaniu produktów AVG dla tych systemów.

Antywirusy AVG dla Windows 7, 8, 10 są oferowane bez zmian, z pełnym pakietem aktualizacji i wsparcia technicznego.

Prosimy o poinformowanie klientów i uwzględnienie tych informacji w swoich ofertach.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.