Czym jest Deepfake?

0

Deepfake to nazwa materiałów filmowych i dźwiękowych, które zostały stworzone przez sztuczną inteligencję z prawdziwych zdjęć, nagrań audio i filmów. Łączy je to, że przedstawiają fałszywe wydarzenia, które nigdy nie miały miejsca. Wiele osób upatruje w tej technologii pozytywnego potencjału, ale są również takie, które ostrzegają przed zagrożeniami.

Na Trybie Awaryjnym opublikowaliśmy artykuł, który szerzej omawia to zagadnienie. Piszemy o definicji – czym jest deepfake, sposobach jego tworzenia i metodach na rozpoznawanie zmanipulowanych filmów. Znajdziecie tam Państwo również informacje o wykorzystaniu tego typu materiałów w Internecie, a także o potencjalnych korzyściach i zagrożeniach jakie niesie ze sobą deepfake.

Zapraszamy do zapoznania się z całym tekstem „Jak rozpoznać Deepfake?”  i podzielenia się nim z Państwa klientami.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.