Nowość w ofercie CORE – oprogramowanie Avast

0

Zapewne pamiętacie, że nie tak dawno AVG połączyło swoje siły z producentem Avasta. Dlatego też w naszej ofercie pojawiają się nowości, a firma CORE została oficjalnym dystrybutorem programów AVAST w Polsce.

Nowości w ofercie CORE

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Na początek AVAST Business

Jako pierwszy pojawił się w naszej ofercie nowy antywirus dla biznesu: Avast w wersji Business, przeznaczonej dla firm.

Program ten jest dostępny w trzech opcjach:

Najprostsza z nich – Avast Business Antyvirus – oferuje podstawową osłonę niezbędną każdej firmie. Program zapewnia ochronę przed spamem, zabezpiecza pocztę i strony www. Skaner antywirusowy na bieżąco działa w tle, a także umożliwia przeprowadzenie skanu całościowego.

Program wykrywa ransomware i oprogramowanie szpiegujące, zabezpieczając dodatkowo komputer zaporą ogniową (firewallem). Oprócz monitorowania podejrzanych zachowań, będzie raportował również o problemach z bezpieczeństwem Wi-Fi. Do testowania podejrzanych plików w bezpiecznym środowisku służy (zintegrowany z Avast Business) sandbox.

Wersja bardziej rozbudowana – Avast Business Antyvirus Pro – oprócz powyższych funkcjonalności zapewnia również dodatkową ochronę danych. W jej ramach program zabezpiecza oprogramowanie, chroni serwery Exchange oraz infrastrukturę SharePoint. Przydatnym drobiazgiem jest niszczarka danych, umożliwiająca definitywne usuwanie plików z dysku oraz automatyzacja aktualizacji programu.

Najbardziej rozbudowana wersja Avasta dla firm – Business Antyvirus Pro Plus oferuje dodatkowe funkcje. To idealna oferta dla tych przedsiębiorców, którzy cyberbezpieczeństwo stawiają na pierwszym miejscu. Pro Plus łączy w sobie wszystkie funkcje swoich mniej rozbudowanych odpowiedników, z dodatkową ochroną połączeń sieciowych. Identity Protection pozwala zachować anonimowość w Internecie, a służy temu m.in. wbudowany VPN i ochrona haseł. Dodatkowym atutem jest automatyczne czyszczenie przeglądarki.

Program można zamawiać przez panel dystronet.pl. Resellerom oferujemy również szereg materiałów marketingowych do dystrybucji wśród klientów oraz dostęp do pomocy technicznej Avast.

Jeżeli macie pytania – piszcie, jesteśmy do Waszej dyspozycji! Wystarczy skontaktować się z opiekunem handlowym CORE. 

Gdzie znajdę więcej informacji o programach AVAST?

Więcej informacji znajduje się na naszej nowej stronie poświęconej oprogramowaniu AVAST – avtrade.pl 

Na stronie znajdują się póki co informacje o wersjach biznesowych, ale będziemy ją na bieżąco aktualizowali o nowe programy.

Czy resellerzy CORE otrzymują rabaty na zamówienia AVASTA?

Tak, nasi resellerzy otrzymują również wysokie rabaty na AVAST – więcej informacji udzielają opiekunowie handlowi CORE. 

Jak zamówić oprogramowanie AVAST?

Programy można zamówić bezpośrednio u opiekuna handlowego CORE lub poprzez panel zamówień – Dystronet.pl

Gdzie znajdę materiały marketingowe AVAST?

Materiały marketingowe znajdują się tutaj – również na bieżąco będą uzupełniane.

Czy w ofercie są dostępne również programy dla użytkowników domowych?

Tak, mamy również te programy, można je zamówić poprzez Dystronet.pl lub u opiekuna handlowego CORE. W przeciągu miesiąca ich pełen opis pojawi się na avtrade.pl 

Chcę zostać resellerem i sprzedawać AVAST!

Jeżeli chcesz zostać resellerem – wypełnij tę krótką ankietę, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin roboczych.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.