CORE partnerem Pro Gaming Cup 2023 we Włocławku

0

2-4 czerwca we Włocławku odbyły się zawody e-sportowe Pro Gaming Cup 2023, podczas których utalentowani gracze rywalizowali ze sobą w turniejach FIFA 23 i League of Legends. CORE, dystrybutor produktów marki Norton, Avast i AVG w Polsce, był partnerem tego wydarzenia.

Pro Gaming Cup 2023 cieszył się dużą popularnością. W kwalifikacjach online wzięło udział ponad 250 graczy, a do ścisłego turnieju awansowało 76 profesjonalnych zawodników. Wydarzenie było chętnie oglądane w internecie. Transmisja w serwisie Twitch.tv zebrała ponad 7200 unikalnych wyświetleń.

Zwycięzcą w turnieju FIFA 23 został Szymon „Błachu” Błachowiak, natomiast w League of Legends triumfował zespół R3volt hextech. Najlepsi gracze otrzymali nagrody rzeczowe, w tym pakiet antywirusów od firmy CORE.

Uczestnicy wydarzenia mogli spędzać czas w licznych strefach tematycznych: retro, gier bez prądu, dronów czy Free2Play. Na odwiedzających czekały też konkursy – np. zawody w składaniu komputera na czas. Można też było spróbować swoich sił w klasycznej grze – „Papier, kamień, nożyce” i wygrać pakiet antywirusów ufundowany przez CORE.

Dla odwiedzających i obserwujących Pro Gaming Cup 2023 firma CORE przygotowała też specjalną promocję – rabat 55% na wybrane oprogramowanie Avast, AVG i CCleaner.

Więcej na temat wydarzenia można przeczytać tutaj.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.