CORE ponownie partnerem Pro Gaming Cup 2024 we Włocławku

0

2-3 marca we Włocławku na terenie Akademii Nauk Stosowanych odbyła się kolejna edycja imprezy Pro Gaming Cup. Najbardziej uzdolnieni gracze z Polski rywalizowali w dwóch tytułach: FC24 oraz League of Legends. Łączna pula nagród przekroczyła 24 tys. złotych. CORE, oficjalny dystrybutor produktów marki Norton, Avast i AVG w Polsce, po raz kolejny był partnerem tego wydarzenia.

Pro Gaming Cup 2024 cieszył się dużą popularnością m.in. ze względu na turniej FC24. Uczestniczyli w nim bowiem najlepsi zawodnicy e-sportowi w Polsce, w tym m.in. Szymon „Błachu” Błachowiak, Damian „damie” Augustyniak, Bartosz „bejott” Jakubowski czy włocławska gwiazda Gracjan „polako” Gołębiewski. Łącznie transmisja rozgrywek w serwisie Twitch.tv odnotowała niemal 9 tys. unikalnych wyświetleń.

W FC24 najlepszy w tegorocznej edycji turnieju okazał się Damian „damie” Augustyniak. W drużynowej rywalizacji League of Legends zwyciężył zespół Zapytajniki, a zawody League of Legends ARAM zdominował Szymon Mirecki.

Zwycięzcy turniejów otrzymali nagrody rzeczowe, a także pakiet antywirusów ufundowany przez firmę CORE, która z okazji wydarzenia przygotowała też promocję – rabat 55% na wybrane oprogramowanie Avast, AVG i CCleaner. Oferta obowiązuje do końca marca 2024 r.

Pro Gaming Cup 2024 obfitował też w wiele atrakcji dla odwiedzających. Uczestnicy mogli spróbować swoich sił w składaniu komputera na czas, przypomnieć sobie stare gry w Strefie Retro, skorzystać z symulatora Sim Racing VR, pograć w planszówki, czy zapoznać się ze strefą dronów.

Obszerna relacja z wydarzenia dostępna jest w tym miejscu.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.