CORE sponsorem V Mistrzostw Warmii i Mazur w E-Sporcie

0

6-7 grudnia w Olsztynie odbyły się V Mistrzostwa Warmii i Mazur w E-Sporcie, gdzie utalentowani gracze rywalizowali m.in. w FIFA 23 i Tekken 7. Firma Core, dystrybutor produktów marki Avast, była sponsorem wydarzenia.

V Mistrzostwa Warmii i Mazur w E-Sporcie cieszyły się dużą popularnością. W dwa dni hale turniejowe i wystawowe odwiedziło ponad 700 osób. Dużą frekwencją cieszyły się też transmisje online z wydarzenia.

Zwycięzcą turnieju w FIFA 23 okazał się Aleksander ”NeuRo” Pszenny. Najlepszym w zmaganiach w Tekken 7 był natomiast Antoni „Zakuu” Dziergowski.

Pula nagród każdego turnieju wynosiła 7500 złotych. Najlepsi gracze otrzymali także pakiet nagród od sponsora wydarzenia – firmy CORE, dystrybutora produktów marki Avast. Każdy z nich wrócił do domu m.in. z roczną licencją Avast Ultimate.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać w tym miejscu.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.