Produkty Avast Business idealnie spełniają potrzeby sektora MŚP

0

Rozwiązania Avast Business przeznaczone do ochrony punktów końcowych ponownie znalazły się w centrum zainteresowania za sprawą opublikowanej przez CRN listy 100 najbardziej liczących się dostawców usług zabezpieczających. Avast został doceniony w segmencie 20 najlepszych sprzedawców oferujących produkty Endpoint Security.

Taka informacja może być bardzo przydatna dla klientów i użytkowników, którzy postrzegają rozwiązania AVAST wyłącznie poprzez pryzmat darmowej ochrony.

Warto poinformować klientów, że AVAST obecnie mocno stawia na rozwój oprogramowania poświęconego ochronie małych i średnich firm.

W komunikacji z klientem warto podkreślić również, że CRN to doskonale znany  na całym świecie magazyn specjalizujący się w artykułach poświęconych branży IT: wywiadach, najnowszych rozwiązaniach, newsach i poradach dotyczących również szeroko pojętego bezpieczeństwa komputerów.

Więcej informacji na stronie TrybAwaryjny.pl:

CRN docenia oprogramowanie AVAST 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.