Cross – selling , czyli jak sprzedać więcej i lepiej – zapowiedź szkolenia

0

31 lat temu stałem w kolejce do sklepu. Wtedy nie było w tym nic nadzwyczajnego. Był rok 1984, ale kolejka prowadziła do sklepu…muzycznego! Stałem i czekałem blisko 4 godziny na możliwość kupienia drugiej płyty mojego ukochanego zespołu – REPUBLIKA „Niestanne Tango”.

Płytę nabyłem, ale wraz z nią zmuszono mnie do kupienia innej płyty – nikomu wtedy nieznanej (a na pewno niegranej często w Polskim Radiu) Tiny Turner „Private Dancer”. Z perspektywy czasu znajduję, ów gwałt na moim portfelu i osobistych finansach, jako początki cross-sellingu (dosprzedaży) w Polsce. Uważałem się za jednak szczęściarza, ponieważ tym, którzy kupowali płytę Shakina Stevensa obowiązkowo dosprzedawano szary, twardy papier toaletowy.

Takie było trudne początki cross-selllingu w naszym kraju. Procesu, techniki czy strategii, która odponad II dekad jest na stałe obecna w sprzedawaniu dóbr wszelkiej maści.

Jeśli chcesz:

  • Dowiedzieć się, czym jest, a czym nie jest cross-sellling
  • Który moment rozmowy jest najlepszy na techniki cross-sellingowe
  • Czym się różni cross od up – sellingu
  • Poznać sprawdzone wzory pytań skuteczne w rozmowach o dosprzedawaniu

To zarezerwuj sobie czas 28 kwietnia o godzinie 11.00.

Kliknij TUTAJ i zapisz się!

Będzie stymulująco. Będzie również krótki test.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.